Услуги адвоката Киев

В Україні подорожчали послуги адвокатів: що помiшеЮристи розробляли мінімальний прайс-лист для роботи

Всеобщее підвищення цін в Україні не обійшлося стороною і ринку юридичної допомоги. Что, в общем-то, не дивно - растут расходы (топливо, коммуналка и т.д.), а значит адвокатам приходится поднимать стоимость услуг. Насправді, чим вище кваліфікація та досвід юриста, ніж причетність до справи, тим вище ціна для людини.

Партнерські фірми, як правило, беруться за найбільш складні справи і вартість послуг у цьому випадку різко зростає. Младші юристи компанії обійдуться дешевше, але і за їх допомогу потрібно розкусити.

Якщо начальник неправ: заработали нові правила вирішення трудових спорів

Потратиться потрібно буде і на судовий збір, який з початку року також виріс внаслідок життєвого мінімуму. С 1 січня 2018 г. за подачу заявки потрібно буде заплатити мінімум 704 грн.

Разработали мінімальний прайс Обычно юристи самі вирішують, які цінники виставляти. Відповідно до діючої закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», порядок розрахунку суми гонорару надається у договорі про надання юридичної допомоги, визначається за погодженням адвоката з клієнтом, і може бути змінений виключно на підставі їх спільної угоди. Гонорар має бути розумним і враховувати витрачену адвокату часу.

«Я з початку 2018 року підняв розмір вартості деяких послуг на 200-300 грн. Сами дорогі юристи, думаю, у містах-мільйонеках: Київ, Одеса, Харків, там, де вище вимога на послуги. Як правило, нижче розмір гонорарів у Західній частині країни. Крім того, на вартість впливає кваліфікація юриста », - розповів UBR.ua адвокат Дмитрий Гутгарц.

Відповідно, якщо юрист, наприклад, з Києва їде на поїздку, то до вартості його роботи додаються транспортні та туристичні витрати.

Відросли з початку року цінники підтвердили нам і інші юридичні фірми. При цьому вони відзначають, що в умовах кризи все-таки сильно не розганяється, адже можна залишити без клієнтури.

«Розцінки піднімалися не більше, ніж на 10-15% за деякими позиціями», - підкреслив UBR.ua адвокат, власник компанії «Кабінет правової допомоги» Ярослава Авраменко.

Українцам дозволили заощадити на адвокатах і менше заплатити пін банкам

Районные адвокатские советы даже начали разрабатывать для своих коллег рекомендации по минимальным ставкам предоставления юридической помощи. В залежності від конкретного звернення оплата може здійснюватися або почасово, або фіксується за окрему послугу


advokat-kiev.net.ua vozvrat-dolgov-v-kieve.in.ua
advokat-911.net.ua advokat-kiev.biz.ua
advokat-proffi.com.ua advokat.trade
адвокат-по-наследству.kiev.ua адвокат-услуги-адвоката-юридические-услуги.top
уголовный-адвокат.kiev.ua детективное-агентство-шерлок-холмс.kiev.ua
advokat-ugolovnyh-del.kiev.ua адвокатское-объединение-шерлок-холмс-киев.org.ua
uslugi-ugolovnogo-advokata.kiev.ua juridicheskaya-firma-sherlok-holms.kiev.ua
jurist-po-kreditam-ipoteke.kiev.ua vzyskanie-zadolzhennosti-v-kieve.net.ua
advokat-v-kieve.org.ua адвокат-по-возврату-долгов.com.ua
juridicheskaya-konsultacia-v-kieve.org.ua advokati-po-sboru-dolgov.kiev.ua
juridicheskie-uslugi.kiev.ua advokat-po-vozvraty-dolgov.kiev.ua
konsultacia-jurista.kiev.ua juridicheskie-uslugi-vozvrat-dolgov-kiev.in.ua
skoraya-juridicheskaya-pomosh-kiev.org.ua slugba-vziskania-dolgov-kiev.in.ua
uslugi-advokata-v-kieve.org.ua vzyskanie-dolgov-v-kieve.net.ua


,или позвоните адвокату:

068-189-68-68
095-189-68-68